Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics to jedno z najpopularniejszych narzędzi analitycznych na Ziemi. Z generowanych przez niego statystyk w swojej codziennej pracy korzystają marketingowcy, handlowcy, analitycy biznesowi i pracownicy wielu innych działów nowoczesnych firm. Informacje dostarczane przez program mogą dotyczyć tak naprawdę każdego aspektu strony internetowej przedsiębiorstwa – ilości odwiedzin, konwersji, najpopularniejszych zakładek, cech korzystających z niej użytkowników czy kosztu poszczególnych operacji. Ilość możliwości jest naprawdę ogromna, co sprawia, że GA jest jednym z najlepszych źródeł wiedzy na temat funkcjonowania każdego biznesu.

Dzięki Google Analytics poznajesz zachowanie klientów na stronie – miejsca, w których rezygnują z jej odwiedzenia; frazy, dzięki którym ją odnaleźli; elementy witryny, które najmocniej przyciągają ich uwagę. Dowiadujesz się również, które z prowadzonych działań przynoszą największe zyski, a z których lepiej od razu zrezygnować. Generowane raporty to żelazny dowód w każdej dyskusji dotyczącej skuteczności newslettera, kampanii Google AdWords czy innych metod pozyskiwania ruchu na stronie.

Zalety profesjonalnej obsługi Google Analytics

Wyciągnięcie wartościowych danych z Google Analytics nie jest jednak możliwie bez uprzedniej konfiguracji tego narzędzia. Ten krok warto pozostawić specjalistom. Dzięki temu zyskuje się pewność, że statystyki generują się w sposób prawidłowy i są źródłem samych wiarygodnych informacji.

Oferujemy nie tylko zaawansowaną konfigurację konta, ale również profesjonalną interpretację dostarczanych przez nie danych.  

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]