Jak już wcześniej pisaliśmy – wybraliśmy się na konferencję InternetBeta. Przez wielu uważana jest za kultową imprezę, na której po prostu trzeba być. Chcieliśmy sami sprawdzić, co od tylu lat przyciąga w okolice Rzeszowa tyle osób.

Już na wstępie wiedzieliśmy, że zaletą tej konferencji jest nie tylko dobrze przygotowany program, ale też wiele innych atrakcji. Dużą wartością jest możliwość swobodnego porozmawiania z prelegentami oraz innymi osobami z branży internetowej. Dla nas jest to zawsze niemała gratka.

Świetną sprawą jest to, że mówcami są praktycy. Oni naprawdę wiedzą, o czym mówią! I to nie dlatego, że dużo na dany temat czytali, albo świetnie się przygotowali do wystąpienia. Oni tę wiedzę naprawdę sprawdzili w boju. A my mogliśmy poznać metody, które faktycznie przynosiły niesamowite efekty. Może właśnie dlatego najlepiej zapamiętaliśmy te wystąpienia, które były związane z prezentacją konkretnego case study. Prezentowane wyniki nie tylko imponowały, ale również inspirowały. I to między innymi dzięki temu wróciliśmy z InternetBeta z głową nowych pomysłów. Czas zacząć je wdrażać!

InternetBeta 2017 za nami
Oceń ten artykuł

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]